FALUTÕRTÉNET  FALU ADATOK  FÓRUM  FOTÓ ALBUM EGYÉB facebook  Magyarul  English  
Gy.I.K. Keresés Taglista Csoportok  - Regisztráció  - Profil  - Privát üzeneteid  - Belépés
Célunk egy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék > Szabad szöveg
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Ibi

Hozzászólás Elküldve: Hétf. Máj. 07, 2007 5:51 pm    Hozzászólás témája: Célunk egy Hozzászólás az előzmény idézésével
Ezek az erdélyi kis falvak egy-egy gyöngyszemek. Az ezüst hajú és arany, igaz szívü vénembereivel.
Megpróbálok én is menteni amit lehet de sajnos a halál üresíti falvainkat.
A nagyra vágyás a pénz hamis csillogása elcsábitja fiataljaikat a nagyvilágba (mint engem is).
Pedig a család a szeretet és az egészség a legdrágább kincs(most tudom).
Bözödi Ibi a szomszéd faluból: üdvözlök mindenkit! Wink
Vissza az elejére

albert
Site Admin

Hozzászólás Elküldve: Csüt. Máj. 10, 2007 3:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia Ibi,

Eloszor is orulok annak, hogy te sem felejtetted el a gyokereid. Sajnos valoban ugy van ahogy irtad, hogy evrol evre csokken e kis falvak lakossaga. Azonban meg mindig el egy kis remeny, hogy hatha egyszer megfordul valami. En is abban a cipoben jarok mint te, tavolrol sokat tenni nem lehet, azoban azt a kicsit is amit tehet az ember azt megprobalja. Maga az informacio is mar valami. Hatha az EU-ba valo belepes valamit eredmenyez, bar csak lennenek emberek, akik valami palyazatot kezdemenyeznenek, es nyernenek ezek falvak fenmaradasanak erdekeben. No de par even belul eldol a sors..
Ami a weblapodat illeti, mar akkor meglatogattam amikor feliratkoztal a forumra. Gratulalok, ugyes. Amugy is tervemben van hogy csinaljak egy kis linkgyujtemenyt a a kornyezo falvakkal (amelyeknek van valami honlapja), es ha ez megvalosul, szivesen bekotnem a te honlapodat is.

Tisztelettel,
Albert
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldése
Vissza az elejére

Jancsi

Hozzászólás Elküldve: Szer. Júl. 21, 2010 7:54 pm    Hozzászólás témája: Üdv Hozzászólás az előzmény idézésével
Üdv a közösségnek, köszöntöm a ravaiakat, Székelyvajából.
[img]http://www.flickr.com/photos/transylvanian_man/37541400[/img]

http://www.youtube.com/user/agyagos#p/a/u/1/6yPSCDYtAKE

Tatabánya, Székelyvaja,
nem messze van oda Rava!
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseYahoo Messenger
Vissza az elejére

Jancsi

Hozzászólás Elküldve: Szomb. Júl. 24, 2010 8:13 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Kedves Ibi,
szépen megfogalmaztad, gratulálok.
Ismerek két ravai embert, ikertestvérek. Nekem is dolgoztak, és jól dolgoztak.
Megértem őket, Rava eldugott falu, a hatóság elhanyagolja, hogy elsorvadjon, nincs buszjárat, vonat, nincs aszfalt, meg sok egyéb, az ismerőseim elmondása nyomán.

Tatabánya, Székelyvaja,
nem messze van oda Rava!
Vissza az elejére

Jancsi

Hozzászólás Elküldve: Kedd. Aug. 03, 2010 10:52 am    Hozzászólás témája: Kedves Albert Hozzászólás az előzmény idézésével
Szép dolog, hogy ilyen jó kis honlapot tudtál összehozni, de mint látod, még nem elég népszerű, na.
Hát találj ki már valamilyen Rava-i Szörnyet, lesz mindjár népszerüség is az angyalát.
Apropó nem tudod, ki ette meg a kabátom?

Tatabánya, Székelyvaja,
nem messze van oda Rava!
Vissza az elejére

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék > Szabad szöveg
1 / 1 oldal
    Időzóna: (GMT 0)

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.