FALUTÕRTÉNET  FALU ADATOK  FÓRUM  FOTÓ ALBUM EGYÉB facebook  Magyarul  English  
Gy.I.K. Keresés Taglista Csoportok  - Regisztráció  - Profil  - Privát üzeneteid  - Belépés
felso szomszedomnak
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék > Vélemények a Rava weblapról
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

ifj_kecskes_bela

Hozzászólás Elküldve: Kedd. Feb. 06, 2007 11:28 am    Hozzászólás témája: felso szomszedomnak Hozzászólás az előzmény idézésével
hello, gratullalok Ilyes Albertnek a honlap elkesziteseert.Nagyszeru hogy van ilyen is.Kar hogy kevesen ismerik, en is csak egy veletlen folytan akadtam ra...Amugy ha minden igaz mi szomszedok(also) vagyunk albert...de en nem ismerlek es szerintem te sem engem.bizonyara azert mert mig te 80-90 evek kozott toltoted nyaraid ravaba addig en 90 ben kezdtem Laughing .... sok sikert a honlap tovabbi fentartasara....
U.I. szivesen csatlakozok ahoz a laza tarsassaghoz amelyik majd itt a szabad szoveg tema alatt remeljuk hamarosan meg fog jelleni

albert
Site Admin

Hozzászólás Elküldve: Kedd. Feb. 06, 2007 2:47 pm    Hozzászólás témája: Szervusz Béla Hozzászólás az előzmény idézésével
Örülök, hogy rátaláltál Rava honlapjára. Már régóta várom hogy valaki ismerös tévedjen erre. Elöszőr összetévesztettelek egy másik Bélával, de most hogy mondod, tudom ki vagy. Nem számít, ha más generáció, fő, hogy honfitársak vagyunk Smile Igaz nem vagyok ravai születésű, de Ravát épp ugy tekintem, mintha szülő helyem lenne, hiszen gyerekkorom nagy részét ott töltöttem.
Köszönöm a gratulációt, de végül is nem dicséretre vágyok, hanem inkább arra, hogy minnél több ravai származású találjon rá, meg hogy mások ismerhessék meg a falu múltját. Sokan csak egy szegény falut látnak benne Sad Nyitott vagyok, ha bármi ötleted van, amivel tovább bővíthetjük a honlapot. Apropo ha vannak képeid Raváról küld fel a képesalbumba. Vannak nekem egy jó pár fotoim, igaz fehér feketék, amikor abban az időben amatörként csináltam, (most sem vagyok jobb, csak a fényképezőgép lett jobb Smile ) de még nem tudom mikor kerülök haza, hogy elvegyem öket...
Mit tudsz a korodbeliekről, merre széledtek szét? Kérlek add tovább a cimet ha találkozol valamelyikükkel. Hátha sikerül igy virtuálisan összejönni Smile

Minden jót!
Albert
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldése
Vissza az elejére

Vendég

Hozzászólás Elküldve: Kedd. Feb. 06, 2007 10:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
termeszetesen tovabb fogom adni a cimet minden ravai ismerosomnek(foleg fiataloknak hisz ok azok akik netet hasznalnak). A tesomnak mar szoltam , es szerintem hamarosan csatlakozik o is.A kepekrol szolva....biztosan vannak, utana fogok nezni(bar az egy kis idobe kerul majd) es amint kapok es sikerul beszkenelni felfogom tenni. Korom beliekrol nem sokat tudok, csak egyesekrol.nekik mindenkepp szolok.Pl az unokatestvereim:irmus meg melinda..szerintem oket is ismered.hamarosan tele lesz a forum Very Happy es alkotunk majd egy virtualis ravat
Vissza az elejére

ifj_kecskes_bela

Hozzászólás Elküldve: Kedd. Feb. 06, 2007 10:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
amugy en sem vagyok ravai szuletesu...

albert
Site Admin

Hozzászólás Elküldve: Kedd. Feb. 06, 2007 11:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagyszerű! Máris érkezett két feliratkozás, amit nyomban jováhagytam. Kösz szépen Béla.
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldése
Vissza az elejére

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék > Vélemények a Rava weblapról
1 / 1 oldal
    Időzóna: (GMT 0)

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.